Kontakt   


 prasa o nas  referencje
 odpylacze  dozowniki  rury, kanały, węże i osprzęt  wentylatory  transport pneumatyczny

Aktulaności
ODPYLACZ OWW-3A /1500/WPT-5

  • Odpylacz wieloworkowy OWW-3A/1500 w wersji podstawowej do zainstalowania wewnątrz hali (w bezpośrednim sąsiedztwie obrabiarki) o wymiarach wg karty katalogowej, wykonany z blachy ocynkowanej, wyposażony w filtry wykonane z poliestru antyelektrostatycznego WPEAEA220/1500mm mocowane do płyty sitowej za pomocą pierścieni rozprężnych ("snapring"). Liczba filtrów 27szt. o łącznej powierzchni filtracyjnej 28 m2.
  • Odpylacz wyposażony jest w elektryczny układ wibracyjnej regeneracji filtrów 0,37 kW z wyłącznikiem. Regeneracja odbywa się przy wyłączonym wentylatorze, przez 5-10 min. co ok. 2-3 godziny. W zależności od intensywności obróbki należy zwiększyć częstość regeneracji do kilkunastu na zmianę.
  • Odbiór odpadu do trzech worków brezentowych A700/1200mm usytuowanych w jednym rzędzie mocowanych na opaski zaciskowe z klamrą.
  • Do współpracy z odpylaczem proponujemy transportowy wentylator ciągu WPT-5 (4000m3/h; 1500Pa; 4kW; 2900obr/min) o napędzie bezpośrednim z wyłącznikiem elektrycznym. Wlot A 225 mm.
  • Kształtki przyłączeniowe oraz dyfuzor pomiędzy wentylatorem a odpylaczem. Mocowanie wentylatora na odpylaczu

 

Zalecenia dla inwestora: doprowadzenie niezbędnego zasilania elektrycznego, zapewnienie odpowiedniej wysokości hali dla odpylacza, montaż instalacji rurowej.
Oferowane urządzenia bez instalacji rurowych i węży elastycznych, które mogą być dobrane i wycenione oddzielnie po złożeniu zamówienia na odpylacz.

 

Wymiary urządzenia : dł. 3,4m, szer 1m, wys .3,2 m
Waga: 370 kg

 © aerotech 2006 wszystkie prawa zastrzeżone