Kontakt   


 prasa o nas referencje
 odpylacze dozowniki rury, kanały, węże i osprzęt wentylatory transport pneumatyczny

Aktulaności

  

ODPYLACZ OWW BS -4A /2000/WPT-6

 • Odpylacz wieloworkowy OWW-4A/2000, wykonany z blachy ocynkowanej, wyposażony w filtry wykonane z poliestru antyelektrostatycznego WPEAEA220/2000mm mocowane do płyty sitowej za pomocą pierścieni rozprężnych ("snapring"). Liczba filtrów 36szt. o łącznej powierzchni filtracyjnej 50 m2.
 • Regeneracja: odpylacz wyposażony jest w elektryczne układy wibracyjnej regeneracji filtrów 2x0,37 kW. Regeneracja odbywa się przy wyłączonym wentylatorze, przez 5-10 min. co ok. 2-3 godziny. W zależności od intensywności obróbki należy zwiększyć częstość regeneracji do kilkunastu na zmianę.
 • Wentylator: Do współpracy z odpylaczem proponujemy transportowy wentylator ciągu WPT-6 (5900m3/h; 1900 Pa; 6kW; 2900obr/min) o napędzie bezpośrednim z wyłącznikiem elektrycznym. Wlot A 300 mm.
 • Tłumik hałasu A300 pozwalający na redukcję hałasu pochodzącego z wylotu wentylatora, zainstalowany na ramie odpylacza w pionie, poprzez dyfuzor i kolano, łączony za pomocą opasek szerokich A300.
 • Odbiór odpadu poprzez przenośnik ślimakowy długości 3400mm z napędem 0,75kW. Obroty 14 o/min, wydajność ok. 4,3m3/h . Ciągły odbiór odpadu.
 • Usuwanie odpadu poprzez dozownik celkowy DC 315x300 z napędem 0,75kW. Ciągły odbiór odpadu.

  Uwaga: Ze względu na niewielką dostępną przestrzeń pod dozownikiem, (ok. 100mm), odpylacz należy posadowić na konstrukcji stalowej, wynieść fundamenty, lub wykonać stosowny kanał w celu podłączenia zbiornika na odpady, przenośnika ślimakowego, lub rur transportu pneumatycznego.
 • Obudowa odpylacza segmentowa z blachy ocynk, wylot oczyszczonego powietrza, instalacja gaśnicza tryskaczowa z przyłączem strażackim -suchy pion. Układy wibracyjne wyprowadzone po za obudowę odpylacza. Obudowa odpylacza zabezpieczona przed wzrostem ciśnienia, w chwili ewentualnego wybuchu w jego wnętrzu, płytkami bezpieczeństwa. Drzwi rewizyjne w odpylaczu
 • Powrót oczyszczonego powietrza na halę. Kanał 600x600. Wylot z kolektora, przepustnica "lato-zima" z napędem ręcznym, klapa przeciwpożarowa, kanały i kształtki, płytka bezpieczeństwa na kanale, Trzy filtry kieszeniowe na nawrocie do hali. Kanały dla odpylaczu zlokalizowanego bezpośrednio przy ścianie hali
 • Szafa elektryczna wyposażona w konieczne włączniki, wyłączniki i blokady ,umożliwiające pracę oferowanego systemu. Bez przewodów elektrycznych i koryte

 

Powierzchnia filtracji : 50m2
Wydajność obliczeniowa: 5900 m3/h
Moc silnika: 6kW
Wlot wentylatora: A 300mm

Wymiary urządzenia : dł. 4 m, szer. 1m, wys. 4 m
Waga: 950 kg

Pobierz dokumentację technicznę w pdf

 © aerotech 2006 wszystkie prawa zastrzeżone